Napsáno

O blogu 0

Vítejte na speciálním Vokr.com blogu, kde budeme psát své dojmy, poznatky a novinky z herního veletrhu GamesCOM v německém Kolíně nad Rýnem, kam 20. sprna odcestujeme. Než blog začneme plnit obsahem, dovolte pár slov úvodem :)

Blog je společným dílem redaktorů webu Vokr.com Jakuba Webera a Martina Čuláka. Díky podpoře EA se letos mezi 20. a 23. srpnem vypravíme na komunitní akci Command&Conquer komunity CommandCOM, která se odehrává právě při příležitosti největší evropské herní výstavy.

Kromě novinek a exkluzivních informací o Command & Conquer 4 z CommandCOMu budeme na blogu občas  informovat i o jiných hrách, které v průběhu našeho putování kolínským výstavištěm uvidíme nebo vyzkoušíme. Předem vám (pokud se nic zásadního nezmění) můžeme určitě slíbit třeba očekávanou Mafii II nebo jejího stájového kolegu Borderlands.

CommandCOM logo

Informovat bychom vás kromě textových novinek nebo článků měli i pomocí denních videoblogů přímo z výstaviště. Kromě toho jsou na homepage přidány poslední Tweety z našich Twitter accountů, které budeme nonstop (samozřejmě kromě toho krátkého času, kdy budeme spát :-) ) aktualizovat při každém zajímavějším zážitku. Budete tak mít možnost být na GC alespoň virtuálně s námi!

V pravém panelu blogu později najdete vždy aktuální videoblog  a postupně budou přibývat i nové fotky nahrané na Flickr. Před samotným začátkem GamesCOMu vás budeme zásobovat aktualitkami ohledně naší cesty nebo třeba příprav na kolínském výstavišti.

404

Beží na WordPressu.
Šablonu vyvinul Dariusz Siedlecki a zprostředkovalo FreebiesDock.com